Profesjonalna firma sprzątające oferuje

opróżnianie piwnic warszawa​

Niezależnie od tego, czy w mieszkaniu masz podręczny schowek, czy może większy jeżeli masz dom – większość piwnic służy jako magazyn do którego „upycha się” niepotrzebne ( tzw. potrzebne „później”) materiały i przedmioty. Często przedmioty takie zalegają całymi latami ograniczając funkcjonalność bardzo przydatnego miejsca jakim jest piwnica. Wtedy na ratunek może przyjść nasza firma.

Piwnica może być świetną dodatkową przestrzenią dla domu. Można ją wykorzystać na magazyn, warsztat, a nawet przekształcić w dodatkowy pokój albo przestrzeń mieszkalną. Jednak piwnice mogą być również źródłem bałaganu i dezorganizacji. Jeżeli Twoją piwnicę zapełnia wiele nieużywanych przedmiotów, być może nadszedł czas, aby ją wyczyścić i zwolnić trochę użytecznej przestrzeni.

opróżnianie piwnic warszawa
opróżnianie piwnic Warszawa 01

Dlaczego warto opróżnić swoją piwnicę i uwolnić dodatkowe przydatne miejsce?

Jeśli więc Twoja piwnica jest zagracona i zapchana pudłami, być może nadszedł czas, aby rozważyć jej opróżnienie. Możesz być zaskoczony, ile dodatkowej użytecznej przestrzeni możesz zwolnić, opróżniając piwnicę.

Można wymienić wiele powodów dla których warto to zrobić, np.: możesz wykorzystać dodatkową przestrzeń do przechowywania przetworów, przedmiotów używanych sezonowo, na małą domową siłownię albo warsztat. W niektórych przypadkach możesz stworzyć w niej pokój zabaw czy nawet przekształcić na pokój gościnny albo sypialnię nastolatka. Pierwszym krokiem do oczyszczenia piwnicy jest uczciwy spis tego, co tam przechowujesz i w jaki sposób możesz wykorzystać tę przestrzeń. 

Działamy na terenie warszawy i w pobliskich miejscowościach

Piwnica może być wysypiskiem wszystkiego, od ozdób świątecznych po stare ubrania i nieużywane meble. Ale co, jeśli twoja piwnica może dać wiele więcej? Pusta piwnica może zapewnić cenną dodatkową przestrzeń dla Twojego domu i może zostać przekształcona w przydatne pomieszczenia, takie jak domowa siłownia, biuro albo pokój zabaw. Korzyści płynące z pustej piwnicy są warte wysiłku, aby ją opróżnić, więc nie pozwól, aby piwnica się zmarnowała. Jeśli więc Twoja piwnica jest zagracona i zapchana pudłami, być może nadszedł czas, aby ją uprzątnąć. Możesz być zaskoczony, ile dodatkowej użytecznej przestrzeni możesz zwolnić, a my jesteśmy firmą która z przyjemnością Ci w tym pomoże..

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi czyli fachowe opróżnianie piwnic Warszawa i okolice. Usługę realizujemy z największą starannością. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na realizację zlecenia.

kontakt z firmą

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i oszacować kosztorys.

ustalenie terminu

Umówmy się na odpowiadający Tobie termin opróżnienia mieszkania albo domu.

wykonanie prac

Szybkie i gruntowne opróżnienie piwnicy oraz pozbycie się starych gratów.

opróżnianie piwnic Warszawa 02

Ile kosztuje sprzątanie piwnicy?

Koszt sprzątania piwnicy przez profesjonalną firmę w Warszawie zależy od paru czynników takich jak: wielkość piwnicy, ogólne warunki pracy czyli stan piwnicy, a także ilość przedmiotów wielkogabarytowych, które należy wywieźć. Sprzątanie piwnicy może być jednak warte inwestycji, ponieważ zwolni dodatkowe miejsce w domu. Czystą, opróżnioną i w ten sposób odzyskaną piwnicę można wykorzystać do przechowywania albo jako dodatkową część dzienną. Jeśli natomiast sprzedajesz swój dom, czysta piwnica sprawi, że będzie on bardziej atrakcyjny dla kupujących. Jeżeli chcesz szybko otrzymać wycenę prac wystarczy, że zrobisz zdjęcia piwnicy i skontaktujesz się z nami.

Opróżnij piwnicę i zyskaj dodatkową przestrzeń !

Z naszą firmą dziecinnie łatwo opróżnisz piwnicę, strych, garaż czy inne miejsce przekształcone w składowisko rupieci. Usługi opróżniania wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się wszystkim kompleksowo i profesjonalnie. Oczywiście działamy bardzo sprawnie, więc nie musisz martwić się o bardziej kłopotliwe przedmioty – stare elektrośmieci, sprzęt rtv i agd. Wszystkie niepotrzebne przedmioty wyniesiemy i odpowiednio zutylizujemy.

Dlaczego warto powierzyć właśnie nam opróżnianie piwnic Warszawa?

Spędziliśmy wiele lat pracując przy opróżnianiu i likwidacji wszelkich pomieszczeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać całą pracę. W przypadku trudniejszych zadań, takich jak choćby sprzątanie po zbieraczach potrzebny jest niekiedy specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednie środki bezpieczeństwa i higieny pracym oraz właściwa utylizacja niebezpiecznych śmieci. Nie bez znaczenia jest też aspekt transportowy zadania, czyli przygotowanie odpowiedniego samochodu.

Fachowe doradztwo

Przed przystąpieniem do pracy wszystko dokładnie omówimy i wytłumaczymy.

Szybka realizacja

Wszystkie zlecone nam czynności wykonujemy niezwykle sprawnie.

Fachowa usługa

Jesteśmy profesjonalistami, więc wywieziemy wszystko co zbędne.

Rozsądna cena

Atrakcyjny cennik prac oferowany naszym klientom sprawia, że jesteśmy liderami na rynku.

Pozbądź się niepotrzebnych przedmiotów i odzyskaj swoją przestrzeń

Nasze przedsiębiorstwo w pełni profesjonalnie i zgodnie z przepisami realizuje zlecone nam usługi. Dodatkowo zajmujemy się likwidacją i opróżnianiem biur czy hal magazynowych. Jeżeli więc masz jakąkolwiek zagraconą przestrzeń po prostu skontaktuj się z nami, a my uwolnimy Ciebie od gratów i śmieci!

opróżnianie piwnic Warszawa 06

Interesuje Cię coś więcej?

Zobacz jakie inne usługi świadczymy.

Poniżej znajduje się lista usług, na których się koncentrujemy, ułożona w typowe kategorie. Możesz jednak na nas polegać w przypadku każdego innego zadania, z obszaru szeroko pojętych usług porządkowych, niezależnie od tego, jak proste lub skomplikowane ono jest.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą prowadzonych działań. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Warszawy i w okolicznych miejscowościach.

opróżnianie mieszkań

opróżnianie piwnic

sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Profesjonalne usuwanie gruzu

Wywożenie
gabarytów

opróżnianie piwnic Warszawa 03

Pracujemy szybko i profesjonalnie

Posiadamy odpowiedni sprzęt i wieloletnie doświadczenie. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami porządkowymi już od wielu lat. Każde zamówienie realizujemy indywidualnie i staramy się pracować bezinwazyjnie, aby podczas naszej pracy nic nie uległo uszkodzeniu. Dodatkowo jesteśmy firmą rzetelną i terminową, co doceniają nasi stali klienci.

Zapraszamy do osobistego spotkania lub kontaktu telefonicznego.

Czy oprócz piwnicy chcesz jeszcze opróżnić jakieś inne pomieszczenie jak np. mieszkanie lub biuro?

Jeżeli jesteś zainteresowany opróżnieniem swojego mieszkania, likwidacją mieszkania lub usunięciem szkód jakie pozostawiło po sobie patologiczne zbieractwo (np. w odziedziczonym lokalu) prosimy o poinformowanie nas o tym. Temat opróżniania domów i mieszkań to zagadnienie bardzo obszerne, więc nasza firma zajmuje się nie tylko usunięciem mebli z piwnicy czy innych gratów lub śmieci zalegających w piwnicy. Kompleksowe opróżnianie i przywracanie powierzchni do użytku to coś znacznie więcej niż tylko pozbyciem się niepotrzebnych rzeczy o dużych gabarytach.
Jeżeli więc szukasz firmy, która pomoże tobie zmierzyć się z kłopotem to jesteś w świetnym miejscu.

Zapraszamy Zapraszamy do osobistego spotkania
lub kontaktu telefonicznego.

opróżnianie piwnic Warszawa 04

Jak pozbyć się gabarytów i „niewygodnych” gratów z piwnicy?

Jeśli Twoją piwnicę wypełniają graty, które przez lata „udało” Ci się nagromadzić, stare sprzęty agd i rtv a także inne przedmioty, należy dobrze zastanowić się jak pozbyć się ich szybko, sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pierwszym krokiem jest określenie, jaki rodzaj śmieci masz. Jeśli są one niebezpieczne, trzeba będzie je odpowiednio zutylizować. Jeśli nie są niebezpieczne i nie podlegają specjalnym przepisom utylizacyjnym, można je po prostu umieścić w koszu lub kontenerze na zwykłe śmieci.

Opróżnianie piwnic wraz z profesjonalną utylizacją

Jeżeli masz niepotrzebne meble nie tylko w piwnicy może warto zastanowić się nad poszerzeniem zakresu prac. Usługa realizowana przez nas może mieć charakter kompleksowy. Czyli jeżeli zostanie to uzgodnione wcześniej nie tylko wyniesiemy stare graty i odpady z piwnicy, ale wyniesiemy też zbędne przedmioty ze strychów w Warszawie. Choć działamy głównie w Warszawie to dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości. Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie klienta.

opróżnianie piwnic Warszawa 05

Zagrożenia związane z opróżnianiem piwnic i strychów

Często w miejscach ciemnych i mało dostępnych, a niekiedy wilgotnych, jak strychy czy piwnice, na śmieciach może rozwijać się pleśń lub inne mikroorganizmy. Ten z pozoru bezpieczny odpad może przysporzyć dużego kłopotu w przyszłości. Wtedy też warto skorzystać z fachowej pomocy. Po ustaleniu, jaki rodzaj śmieci posiadasz, można rozpocząć opróżnianie piwnicy. Jeśli jednak jest ich dużo, mają duże gabaryty lub stanowią zagrożenie dla zdrowia, nie warto wywozić ich samodzielnie. W takim przypadku lepiej zlecić usługę sprzątania piwnic profesjonalnej firmie.

Zadzwoń do nas i odzyskaj zagraconą przestrzeń już dziś!

zapraszamy do kontaktu.​

Świadczymy wszystkie usługi opróżniania lokali w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

tel. 698 262 224​