Odbiór i utylizacja mebli

wywóz mebli warszawa

Wywóz mebli Warszawa to usługa, która może być ogromnym udogodnieniem dla każdego, kto nie wie jak pozbyć się starych gratów i musi zlecić ich wywiezienie.

Jeśli samodzielny transport mebli na gratowisko w Twoim przypadku jest niemożliwy, będziesz musiał zatrudnić profesjonalistów, którzy przyjdą do domu i odbiorą je. Niezależnie od tego, jakiej wielkości są nieużywane już meble, zobaczysz, że nasi profesjonaliści będą w stanie Ci pomóc.  

więcej​
wywóz mebli warszawa
Wywóz przedmiotów wielkogabarytowych to spore wyzwanie.
wywóz mebli warszawa 01
wynoszenie mebli po schodach

Masz już dość zbędnych mebli albo innych kłopotliwych przedmiotów wielkogabarytowych?

Jeżeli masz już dość bezużytecznych mebli, które zagracają Twoją cenną przestrzeń – pozbądź się ich raz na zawsze!

Czy to będzie meblościanka czy inny przedmiot wielkogabarytowy kompleksowo przeprowadzimy demontaż, transport i utylizację zgodną z prawem. Korzystając z usług naszej firmy oszczędzisz czas i w profesjonalny sposób pozbędziesz się wszelkich mebli i innych przedmiotów wielkogabarytowych. 

Masz już dość zagraconej przestrzeni? Chcesz pozbyć się starych mebli?

Nie trać swojego cennego czasu i zleć wywóz starych gratów fachowcom! Wystarczy się z nami skontaktować i omówić wszystkie szczegóły. Sprawny wywóz mebli Warszawa czy innych dużych przedmiotów to nasz „chleb powszedni”, więc nie ma się czym stresować. To bez znaczenia czy stare meble zalegają w mieszkaniu, piwnicy czy ciasnym korytarzu. Po prostu wskażesz konkretny mebel do zabrania, a my go wyniesiemy, zorganizujemy wywóz i poddamy odpowiedniej utylizacji. 

kontakt

Zadzwoń, abyśmy mogli porozmawiać o szczegółach zlecenia.

termin

Uzgodnij z nami termin odbioru starych mebli oraz innych rzeczy.

wywóz

Resztą zajmiemy się sami. Przyjedziemy i odbierzemy stare meble.

Oferujemy wywóz starych mebli Warszawa i okolice oraz usługi powiązane

Demontaż i wywóz Gabarytów

 • wywóz mebli Warszawa
 • wywóz starych mebli PRL
 • demontaż i wywóz meblościanek
 • wywóz sprzętu RTV i AG
 • wywóz mebli biurowych
 • wywóz tapczanów
 • wywóz mebli aptecznych
 • wywóz rzeczy z mieszkania
 • wywóz starych książek
 • wywóz gabarytów

opróżnianie mieszkań i piwnic

 • opróżnianie mieszkań Warszawa
 • likwidacja mieszkań Warszawa
 • opróżnianie piwnic Warszawa
 • likwidacja piwnic Warszawa
 • demontaż i wywóz meblościanek Warszawa
 • utylizacja starych książek
 • utylizacja sprzętu RTV i AGD
 • utylizacja starych mebli
wywóz mebli warszawa 02
stare meble przygotowane do wywozu

Odbieramy niepotrzebne przedmioty. Zajmujemy się kompleksowa utylizacja mebli. 

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży wywozu przedmiotów wielkogabarytowych, mebli, elektrośmieci, a także opróżniania i likwidacji mieszkań.

Działamy profesjonalnie, oszczędzamy czas naszych Klientów. Czy to stare meble w Warszawie lub okolicznych miejscowościach, czy odpady wielkogabarytowe – wywozimy i utylizujemy wszystko.

uwolnij swoje mieszkanie! Zleć nam wywóz mebli już dziś!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Nasza firma lubi proste zasady, więc możesz liczyć na szybkie i sprawne przedstawienie oferty i realizację zadania.

Poza tym jesteśmy solidni i oferujemy dobre ceny.

proste zasady

Ty mówisz nam co jest do zrobienia, a my mówimy ile to będzie kosztować.

szybka realizacja

Ani my, ani nasi Klienci nie lubią tracić czasu, więc działamy szybko.

solidność usług

Jesteśmy rzetelni i solidni. Zawsze dotrzymujemy terminów i warunków.

dobre ceny

Na tym rynku jest duża konkurencja, ale my mamy dobre ceny!

Totalne odgracanie …

… czyli jak skutecznie odzyskać swój dom

Wyrzucić przedmioty o dużych rozmiarach nie jest tak łatwo jak mogłoby się wydawać. Trzeba mieć doświadczenie i wiedzieć jak wygląda prawidłowo przeprowadzona utylizacja mebli. Niepotrzebne meble lub inne stare przedmioty nie stanowią dla nas problemu, bo wiemy jak szybko, sprawnie i skutecznie można je wyrzucić. Mamy duże doświadczenie w transporcie i utylizacji mebli i wszelkich obiektów wielkogabarytowych. Robimy to szybko i sprawnie, ponieważ wywozem starych mebli na terenie Warszawy i okolic zajmujemy się od lat.

wywóz mebli warszawa
samochód do wywozu mebli

A może jakieś inne usługi porządkowe?

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się utylizacją mebli i przedmiotów o dużych rozmiarach. Nadszedł już czas, by pozbyć się niepotrzebnych mebli oraz innych starych gratów, które masz do wyrzucenia? My zrobimy to za Ciebie zgodnie z prawem.

Poniżej podzieliliśmy nasze usługi na kategorie, ale tak naprawdę jeżeli masz jakikolwiek kłopot związany z opróżnianiem mieszkania albo domu po prostu zadzwoń do nas, a z pewnością Ci pomożemy.

opróżnianie mieszkań warszawa

wywóz mebli warszawa

opróżnianie piwnic warszawa

sprzątanie mieszkań zaniedbanych Warszawa

wywóz gruzu warszawa

wywóz gabarytów Warszawa

Zobacz co o naszych usługach mówią klienci

Biorąc profesjonalną firmę do „totalnego odgracania” oszczędziłam swój czas i​ wreszcie ODZYSKAŁAM WOLNĄ PRZESTRZEŃ!

Anna Jawor
Dekoratorka wnętrz

Miałam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Wreszcie wszystko „wyjechało”. Kłopotliwych mebli już nie ma – wszystko zostało wykonane sprawnie i SZYBKO.

Halina Krawczyk
Kosmetyczka

Zdecydowałem się na firmę, która działa zgodnie z prawem, a meble poddaje utylizacji lub oddaje do recyklingu. POLECAM!

Andrzej Pawlus
Handlowiec

Dowiedz się więcej o utylizacji mebli i opróżnianiu pomieszczeń

wywóz mebli warszawa 04

Gdzie wyrzucić stare meble?

Jeśli szukasz miejsca do wyrzucenia starych mebli na terenie Warszawy (lub swojego miasta), skontaktuj się z lokalną gminą lub Departamentem Odpadów Stałych. Mogą one być w stanie dostarczyć Ci listę miejsc, w których możesz zabrać swoje meble. W przeciwnym razie istnieje kilka prywatnych firm, które oferują usługi utylizacji mebli. Oczywiście polecamy nasze profesjonalne usługi. Nasz obszar działania to Warszawa i okolice.

Czy firma odbierająca stare meble zapewnia sprawny wywóz i profesjonalną utylizację mebli?

Chciałbyś, aby Twoje stare meble zostały sprawnie wywiezione i profesjonalnie zutylizowane? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza firma zajmuje się opróżnianiem mieszkań, wywozem starych mebli i wywozem gabarytów. Posiadamy również pojazdy przystosowane do przewozu przedmiotów wielkogabarytowych. Sprawdź nasze usługi, zadzwoń lub umów się na spotkanie i dowiedz się więcej.

wywóz mebli warszawa 05

Darmowy wywóz mebli Warszawa 

Gdzie można oddać meble za darmo Warszawa?

Chcesz wyrzucić stare meble i nieużywane przedmioty ze strychu lub piwnicy swojego domu? Nie chcesz jednak wydawać z tym związanych kosztów – interesuje Cię darmowy wywóz mebli w Warszawie? Trudno znaleźć lepsze miejsce! Jesteśmy firmą, która zapewnia bezpłatny wywóz mebli w niektórych przypadkach, a o tym musimy porozmawiać. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Gdzie oddać stare meble w Warszawie?

Istnieje kilka opcji na wywóz starych mebli w Warszawie. Jedną z opcji jest zabranie go do lokalnego centrum recyklingu. Inną opcją jest przekazanie go do lokalnej organizacji charytatywnej lub sklepu z pamiątkami. Jeżeli czujesz, że masz wartościowy mebel możesz również spróbować sprzedaż go na Allegro lub olx. Jeżeli jednak czujesz, że Twój meble to raczej graty … pozostaje Ci wywiezienie tych mebli w odpowiednie, przeznaczone do tego celu miejsce i zutylizowanie zgodnie z obowiązującym prawem. Jeżeli jednak zdecydujesz się na profesjonalną firmę oszczędzasz przede wszystkim cenny czas. Specjaliści zabiorą od Ciebie wskazany mebel i masz kłopot z głowy. My oczywiście świadczymy usługi wywozu i utylizacji mebli i przedmiotów wielkogabarytowych i działamy 7 dni w tygodniu. Dowiedz się więcej kontaktując się z nami telefonicznie.

wywóz mebli warszawa 06

Ile kosztuje wywóz mebli Warszawa lub wywóz gabarytów? 

Nie ma ostatecznej odpowiedzi, ponieważ wywóz (a dokładniej koszt wywozu) starych mebli może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak rodzaj i rozmiar mebli, odległość, na jaką należy je przetransportować, i czy istnieją jakieś specjalne wymagania dotyczące utylizacji. Wystarczy jednak zadzwonić do nas, a my błyskawicznie przedstawimy wycenę. Możesz również przesłać nam  zdjęcia pomieszczeń w których chcesz pozbyć się starych mebli, a my na tej podstawie przygotujemy wycenę pracy.

Jak pozbyć się używanych mebli?

Jeśli chcesz pozbyć się używanych mebli, a Warszawa to Twoje miasto, istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Jedną z opcji jest wywóz mebli przez firmę specjalizującą się w transporcie odpadów. Można skontaktować się z taką firmą jak wywozisko.pl i umówić na odbiór mebli z miejsca, w którym się znajdują. Można również samemu wynieść meble na ulicę w dniu wywozu odpadów, jeśli taka usługa jest świadczona przez lokalne władze.

Innym sposobem jest sprzedaż mebli poprzez ogłoszenia lokalne lub internetowe platformy do sprzedaży używanych przedmiotów. Niektóre meble można także oddać do organizacji charytatywnych, które przyjmują donacje w postaci używanych rzeczy. Ważne jest, aby upewnić się, że meble są w dobrym stanie i nadają się do ponownego wykorzystania, zanim podejmie się decyzję o ich pozbyciu. 

Jeżeli chcesz zlecić komuś wywóz takich sprzętów wielkogabarytowych jak choćby stara wersalka lub meblościanka to właśnie nasza firma zajmuje się tym od wielu lat. Chcesz oddać stare meble na terenie Warszawy, Radzymina, Sulejówka lub Jabłonnej – po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my wszystko zorganizujemy. Do tego zadania nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Odzyskaj swoją przestrzeń, a nam pozostaw przeprowadzkę staroci na śmietnik i kompleksową realizację zlecenia.

wywóz mebli warszawa 07
Wywóz mebli od Klienta na osiedlu Warszawa

Odbiór starych mebli Warszawa Wynoszenie mebli. Utylizacja mebli na terenie Warszawy.  

Myślisz o remoncie sypialni albo salonu, ale przeszkadzają Ci starocie? Możesz pozbyć się tych mebli samodzielnie, ale zlecając to zadanie profesjonalnej firmie takiej jak nasza nie musisz się o nic martwić, oszczędzisz czas i zrobisz wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Będziemy z Tobą współpracować, aby spełnić Twoje potrzeby zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami.

Chcesz pozbyć się niepotrzebnych mebli z mieszkania, sprzętu rtv i agd czy innych odpadów?  – zapraszamy do kontaktu! nasza firma zajmuje się wywozem starych mebli na terenie Warszawy i okolic.

Realizujemy Usługę wywozu i utylizacji starych mebli Warszawa.

Korzystając z usług WYWOZISKA.pl, czyli firmy specjalizującej się w wywozie mebli z Warszawy sprawnie i profesjonalnie możesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy już dziś!

Wystarczy zamówić profesjonalny wywóz u nas.

Skontaktuj się z nami, a my wszystkim zajmiemy się kompleksowo. Zajmujemy się wywozem mebli od lat.
Nie czekaj – zadzwoń teraz!

tel. 698 262 224​